Hostely v Kuressaare

V naší nabídce ubytování v Kuressaare najdete i běžné hostely v Kuressaare, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Kuressaare. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Kuressaare. U většiny hostelů v Kuressaare můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Telegraf Backpackers (18+) 

Foto: Telegraf Backpackers (18+)
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
88 %

Featuring free WiFi, Telegraf Backpackers offers rooms in Kuressaare, 20 km from Kaali crater. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a restaurant. The accommodation features a concierge service and ticket service for guests.


2. Kuressaare Central Hostel 

Foto: Kuressaare Central Hostel
Pokojů: 14
Hodnocení hostů
90 %

Kena Maja Hostel is located in Kuressaare, 1 km from the Kuressaare Castle. Free WiFi access and private parking are available. There is a kitchenette with a microwave and a refrigerator. Extras include bed linen. Some rooms have a private bathroom.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby45 - 45 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou
osoby30 - 30 EUR za noc
Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou
osoby40 - 40 EUR za noc

3. Kalamaja Hostel 

Foto: Kalamaja Hostel
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
85 %

Kalamaja Hostel is located in Laheküla village on the Saaremaa Island, at the very Suurlaht Lake. It offers simply furnished rooms with free Wi-Fi and a private bathroom with a shower. All rooms at the Kalamaja are bright and come with parquet floors.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby30 - 49 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: