Ubytování v Kuressaare

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kuressaare. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Kuressaare, kde najdeme města Upa, Muratsi, Nasva, Vennarti a Mändjala.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Telegraf Backpackers (18+) 

Foto: Telegraf Backpackers (18+)
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
88 %

Featuring free WiFi, Telegraf Backpackers offers rooms in Kuressaare, 20 km from Kaali crater. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a restaurant. The accommodation features a concierge service and ticket service for guests.


2. Kuressaare Central Hostel 

Foto: Kuressaare Central Hostel
Pokojů: 14
Hodnocení hostů
90 %

Kena Maja Hostel is located in Kuressaare, 1 km from the Kuressaare Castle. Free WiFi access and private parking are available. There is a kitchenette with a microwave and a refrigerator. Extras include bed linen. Some rooms have a private bathroom.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby45 - 45 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou
osoby30 - 30 EUR za noc
Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou
person40 - 40 EUR za noc

3. Kalamaja Hostel 

Foto: Kalamaja Hostel
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
85 %

Kalamaja Hostel is located in Laheküla village on the Saaremaa Island, at the very Suurlaht Lake. It offers simply furnished rooms with free Wi-Fi and a private bathroom with a shower. All rooms at the Kalamaja are bright and come with parquet floors.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby30 - 49 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: